Deniz Seki Diyeti

Yaz aylarının gelmesiyle birlikte birçok bayan bikinilerinin içerisine daha rahat girmek için çaba içerisine girmişlerdir. Bu çabalar farklı yöntemler içermektedir. Başlıca spor ve düzenli yemek programlarından oluşmaktadır.

Deniz Seki Diyeti

Sadece spor veya sadece diyet programı zayıflamak için yetersiz kalmaktadır. Eğer gerçekten zayıflamak istiyorsanız her gün düzenli olarak bir saat kadar yürüyüş yapmanız gerekmektedir. Yürüyüşün yanı sıra da oluşturduğunuz diyet programınızı düzenli bir şekilde uygulamanız gerekmektedir.

Son zamanlarda 2 ay gibi bir süreçte verdiği 15 kilo ile dillerden düşmeyen Deniz Seki’nin uyguladığı program tüm bayanların ilgisini çekmeyi başarmıştır. Yaptığı açıklamalarda her gün düzenli yürüyüş yaptığını bununla birlikte de tüm tatlı ve hamur işlerinden uzak durup sağlıklı bir diyet programı uyguladığını açıklamıştır. Özellikle haftada bir içtiği sebze detoksunun fazlasıyla fayda gördüğünü de açıklamıştır.

Sebze detoksu aklınıza gelebilecek tüm yeşil sebzelerden oluşmaktadır. Örneğin; roka, dereotu, kereviz, ıspanak, pazı, karalahana gibi koyu yeşil sebzelerin sularının sıkılmasıyla içerisine de biraz limon sıkarak bir karışım oluşturuluyor ve bu karışım haftada bir kez gün içerisinde de 2-3 defa içilerek vücudu zinde tutarak, vücudun PH seviyesini dengelemekte yardımcı oluyor.

PH seviyesi dengede tutularak vücuda alınan alkali oluşturan besin miktarı, asit oluşturan besin miktarından daha fazla oluyor. Bu durumda sizin kilo vermenizi daha da hızlandırıyor. Tabii ki daha önce de dediğimiz gibi uyguladığınız bu programların yanında gün içerisinde bir saat kadar yürüyüş yapmanız sizin de az zamanda fazla kilo vermenizi sağlamaktadır.

BAKINIZ: 1 Haftada 10 Kilo Verdiren Diyet Listesi

Yoruma kapalı.