Büyük Anne Diyeti ile Kilo Veren Fahriye Evcen Nasıl Zayıfladı?

Fahriye Evcen Nasıl Kilo Verdi?

Fahriye Evcen nasıl zayıfladı sorusu merak edilen sorular arasında yer alıyor. Güzel oyuncu, şüphe yok ki son zamanların en çok konuşulan kadın oyuncularından birisi. Gerek oynadığı filmlerle ve dizilerle olsun gerekse verdiği kilolarla adından sıkça bahsettirmekte.

Doğum kilolarını hızlı bir şekilde veren güzel oyuncu, bunu tamamen doğal yollarla başardığını her fırsatta dile getiriyor. Verdiği kiloların sırrını yakın çevresi ile de paylaşan sevilen oyuncu, doğum sonrasında tam olarak 12 kilo vererek eski haline hızlı bir şekilde dönüş yaptı. Hamilelik sürecinde aldığı kilolarla dikkat çeken başarılı oyuncu, kilolarına yönelik yapılan eleştirilere kısa zamanda zayıflayarak cevabını verdi.

fahriye-evcen-nasil-zayifladi

Fahriye Evcen geçen sene, oğlu Karan’ı kucağına almanın mutluluğunu yaşadı. Oğlunu kucağına almanın sevincini yaşayan ünlü oyuncu hamilelikte aldığı kilolara takılı kalmayarak kısa zamanda hızla kilo verdiren şok diyetlerden kaçındı. Küçük Karan’ı emziren güzel anne, sosyetik diyetlerden uzak durarak geleneksel yöntemlerle zayıflamayı tercih etti. Bu süreçte büyüklerinin de sözünü dinleyen sevilen oyuncu, bulgur yiyip, hoşaf içerek sağlıklı bir şekilde kilo verdi. Büyükanne taktiği adını verdiği bu yöntem ile Evcen kısa zamanda istediği kiloya ulaştı.

Fahriye Evcen Nasıl Zayıfladı ?

Ünlü oyuncu Fahriye Evcen tarafından, hamilelik sürecinde aldığı fazla kiloları kısa zamanda nasıl verdiği, sevenleri tarafından merak konusu haline geldi. Güzel oyuncuyu yakın takibe alan hayranları, onun nasıl kilo verdiğini merak ederek, sevilen oyuncunun açıklamada bulunmasını sabırsızlıkla bekliyorlardı. Hamilelik sürecini rahatlıkla atlatan Evcen, hayranlarının merakını gidermek adına, beklenen, o özel diyetine yönelik açıklamalarda bulundu. Başarılı oyuncu, başta büyüklerinin sözünü dinlediğini ve büyük anne taktiği adını verdiği diyetini dile getirdi.

Büyük bir merakla beklenen diyetinin ayrıntılarını da camia ile paylaşan güzel oyuncu, bu süreçte en önemli olan faktörün sabırlı olmak olduğunu söyledi. Hızlı bir şekilde kilo verdiren şok diyetlerden uzak kalarak ve tamamen doğal beslenerek zayıfladığını dile getirdi. Geleneksel yöntemlerle ideal kilosuna ulaşmayı başaran Evcen, bol bol su içerek diyetini desteklediğini de sözlerine ekledi. Geleneksel zayıflama yönteminde bulgur tüketiminin önemine değinen oyuncu, bulgurun, emzirme döneminde anne sütünü de arttırdığını belirtti. Bol bol bulgur yeyip, hoşaf tüketen oyuncu, bu sayede metabolizmasını da hızlandırarak kilo vermek sürecine devam etti.

fahriye-evcen-nasil-zayifladi
Fahriye Evcen Nasıl Zayıfladı?

 

Geleneksel zayıflama yönteminin önemini her fırsatta vurgulayan Fahriye Evcen, tatlı krizlerinin üstesinden de nasıl geldiğini açıkladı. Kadınların tatlıya olan düşkünlüğü göz önüne alındığında, o konuya da açıklık getiren Evcen, kuruyemişler ile tatlı krizlerini atlattığını belirtti. Canı her tatlı çektiğinde hurma, kuru kayısı ve incir yiyerek tatlı krizlerini bastıran güzel oyuncu, sağlıklı olan bu yöntemi herkese tavsiye etti. Hurma, kuru kayısı ve incirin yanında, ceviz ve badem de tüketerek tokluk hissini arttırdığını belirten oyuncu, bol su içmeyi de ihmal etmedi.

Kendisi gibi başarılı bir oyuncu olan eşi Burak Özçivit’ten 1 yaşında Karan adında oğlu olan, 33 yaşındaki güzel oyuncu, sağlıksız yiyeceklerle kesinlikle beslenmiyor. Oğlu dünyaya geldikten sonra tek arzusunun, oğlunun sağlıklı bir şekilde büyümesi olan başarılı oyuncu; un, tuz ve şekerden uzak durduğunu da belirtti. Karbonhidrat tüketimini de azaltan başarılı oyuncu, sebze ağırlıklı beslenerek doğumdan önceki haline kısa sürede kavuştu. Ayrıca marketlerde satılan paketlenmiş ürünlerden de kaçınan Evcen, düzenli olarak yürüyüş yaptığını da dile getirdi.

Fahriye Evcen Zayıflama Çayı

Kadınların çoğu hamilelik sürecinde ve hamilelik sonrasında aldığı fazla kiloları, hızlı bir şekilde vermek istemektedirler. Bu yüzden, en pratik yöntem olan zayıflama çaylarına tabiri yerindeyse hücum etmektedirler. Bu durumu fırsata çevirmeye çalışan bazı firmalar, güzel oyuncu Fahriye Evcen zayıflama çayı adını kullanarak zerdaçallı bir bitkisel ürünü kullanarak zayıfladığının reklamını yaptı.

fahriye-evcen-nasil-zayifladi

İlginizi çekebilir: Zerdeçal Nedir? Faydaları Nelerdir?

Oğlu Karan’ı emziren güzel anne, bu tarz ürünleri asla kullanmadığını söyleyerek sevenlerine duyurdu. Hamile olduğunu öğrendiği ilk günden beri sadece organik beslendiğini dile getiren oyuncu, bu yöndeki haberleri yalanladı. Her fırsatta bu tarz ürünleri kullanmadığını belirten oyuncu, söylenenlere itibar edilmemesini de belirtti.

Fahriye Evcen Son Hali ile Görenleri Büyülüyor

YouTube video

Hamileliğinde aldığı kilolarla adından sıkça söz ettiren güzel oyuncu doğumdan sonra tam olarak 12 kilo verdi. Verdiği kiloları ile Fahriye Evcen son hali ile görenleri şaşırttı. Eski ideal kilosuna çok kısa bir zamanda sağlıklı bir şekilde kavuşan oyuncu, eleştirilere, yeni görüntüsüyle yanıt vermiş oldu. Sosyal medyadan da sık sık son halini paylaşan sevilen oyuncu, hayranları tarafından beğeni yağmuruna tutuldu. Makyajsız hallerini de her fırsatta paylaşan Evcen, görenleri kendisine hayran bırakmayı başardı.

Sebze ağırlıklı beslendiğini ve günde en az 2 litre su içtiğini ifade eden oyuncu, akşam 8’den sonra bir şey yemediğini de sözlerine ekledi. Aç bırakan diyetler yerine günde 2 öğün sağlıklı yiyeceklerden oluşan beslenmeyi tercih etti. Evinin alt katını da spor salonu haline getiren başarılı oyuncu, bu sayede hem ailesiyle vakit geçirebiliyor hem de sporunu rahatlıkla yapabiliyor. Hamilelik sonrası evinin alt katına yaptırdığı aletli jimnastik yöntemiyle zayıflama sürecini hızlandırdığını da açıkladı. Ayrıca güzel oyuncu, her gün evinde düzenli olarak plates yaptığını da dile getirdi.

Fahriye Evcen Setlere Ne Zaman Dönecek ?

fahriye-evcen-nasil-zayifladi

Hamilelik dolayısıyla ekranlara belli bir süre ara verdiğini söyleyen oyuncu, oğlunu büyütme kararı aldı. Hamilelik sonrasında oğluyla ve eşiyle ilgilenen başarılı oyuncu, oğlu belli bir yaşa gelmeden setlere dönmeyeceğini belirtti. Hamilelik öncesi ünlü bir markanın şampuan reklamının yüzü olan oyuncu, bu projesine de ara vermişti. Geçtiğimiz günlerde açıklamalarda bulunan Fahriye Evcen , o projeye tekrardan döneceğinin müjdesini, sevenleriyle paylaştı. Film ve dizi setlerine şimdilik dönmeyeceğini belirten oyuncu, kısa zamanda kendisini ekranlarda göreceğimizin de sinyallerini verdi.

Yoruma kapalı.