İbrahim Saraçoğlu Maydanoz Limon Kürü

Sağlıklı besinlerden oluşan maydanoz limon kürü en etkili zayıflama kürlerinden birisidir. Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu tarafından tavsiye edilen kürü uygulayan birçok kişi kısa sürede kilo vermiştir. Vücudun yenilenmesini sağlayarak bağışıklık sistemini güçlendiren bu kür hem pratik hem de tadı güzeldir. Düzenli şekilde kullanıldığı taktirde etkisini göreceğiniz bu kür aynı zamanda karaciğer yağlanması olan kişilerin sorunlarını da çözüyor.

Maydanoz Limon Kürünün Zayıflamaya Etkisi
Kısa sürede 7-8 kilo kadar vermenizi sağlayan maydanoz limon kürü ile vücudunuzdaki yağlardan kurtulabilirsiniz. Metabolizmayı hızlandırıcı bir etkisi olan bu kür daha hızlı bir şekilde yağların yakılmasını sağlayabilirsiniz. Vücudundaki bölgesel yağların yakılarak daha ince görünmenizi sağlar. Vücutta şişkinliklere neden olan ödemin atılmasını sağlar ve vücudun su tutmasını önler.

Ödem vücudun daha şiş ve kilolu görünmesine neden olur. Eğer ciddi bir şekilde ödem sorununuz varsa öncelikle tuz tüketimini azaltın ve bu kürü yaparak toksinlerin atılmasını sağlayın. Bağırsakların çalışmasını sağlayan bu kür sindirim sistemini düzenler. Güçlü bir idrar söktürücüdür. Böylece toksinlerin atılarak hücrelerin kendisini yenilemesini sağlar. İç organlarına ve dokulara daha fazla kanın ulaşmasını sağlayan maydanoz limon kürü kanın temizlenmesini sağlar, kan dolaşımını hızlandırarak metabolizma hızını dengeler. Özellikle aç karnına tüketildiğinde size tokluk hissi sağlar. Daha az yemenize yardımcı olan bu kür tatlı krizlerinizi önler. Kilo verebilmeniz için vücudu hazırlayan bu kür sayesinde sağlıklı bir şekilde kilo verebilirsiniz.

Maydanoz Limon Kürü
Malzemeler
15-16 Adet Maydanoz
1 tane limonun suyu
1 bardak su

Hazırlanışı
Bütün malzemeleri blendırdan geçirdikten sonra her sabah aç karnına tüketin. Kahvaltıdan 30 dakika kadar önce tüketilmesi önemlidir. 14 gün boyunca tüketeceğiniz maydanoz limon kürü ile yaklaşık 7-8 kilo verebilirsiniz. Vermek istediğiniz kilo miktarı daha fazla ise ilk 14 gün uyguladıktan sonra 5 gün ara verin sonra yeniden 14 gün daha yapın. Böylece istediğiniz kiloya kolayca ulaşabilirsiniz.

Bölgesel yağlarınızdan kurtulmanızı sağlayan bu kür ile 14 günde yaklaşık 10 cm incelebilirsiniz. Hamile ve emziren annelerin sütünde ciddi miktarda azalma olacağında bu dönemde yapılmaması gerektiğini belirten Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu bu kürü karaciğer yağlanması ve cilt sağlığı için de kullanabileceğinizi belirtiyor. Cildinizde renk değişimi ve solgunluk problemlerini giderir. Uyku bozukluğu yaşayan kişilerin daha fazla yemek yediği kanıtlanmıştır. Bu kür uyku problemlerinizi ortadan kaldırdığı için aşırı yeme isteğinizi önler.

Maydanoz Limon Kürünün Vücut İçin Faydaları
Metabolizmayı hızlandırır.
Vücuttaki yağları yakar.
Ödem atmanızı sağlar.
Tokluk hissi verir, iştahınızı azaltır.
Karaciğer yağlarından kurtulmanızı sağlar.
Uyku bozukluklarını giderir.
İdrar söktürür.
Sindirim sistemini düzenler.
Sivilce ve akne oluşumunu engeller.
Kırışıklıkları giderir, cildin canlı ve parlak görünmesini sağlar.
Güne enerjik uyanmanıza yardımcı olur.

Yoruma kapalı.