İbrahim Saraçoğlu Zayıflama Kürü

Ülkemizde tanınan ünlü uzman doktorların arasında ki İbrahim Saraçoğlu, hem sağlıklı yaşamın altın kurallarını hem de hızlı kilo vermenin püf noktalarını açıklayarak sağlıklı yaşama adım atmanıza da en iyi şekilde yardımcı oluyor. Son yılların en çok takip edilen isimlerinin başında yer alan İbrahim Saraçoğlu’nun zayıflamak isteyen kişilere özel olarak tavsiye etmiş olduğu doğal ve sağlıklı Zayıflama Kürü sayesinde artık sizlerde sorun haline getirmiş olduğunuz fazla kilolarınızdan da gönül rahatlığı ile kurtulabilmenin sevincini de yaşamaya başlayacaksınız.

İbrahim Saraçoğlu Zayıflama Kürü İçin Yapılması Gerekenler
Hızlı bir şekilde kilo vermeyi düşünen kişiler için mucizevi yollar arasında yer alan beyaz lahana, limon ve maydanoz karışımını hazırlayarak evde kendinize özel bir zayıflama kürünü de hazırlamış olacaksınız.

* Yarım litre suyun tencerede kaynattıktan sonra kaynamakta olan suya 4 adet beyaz iri lahanaları ilave etmelisiniz.
* Tencere ağzı kapalı bir şekilde lahanaların kısık ateşte 3 dakika kadar yapraklarının diriden yumuşamaya geçmesine izin vermelisiniz.
* 3 dakika sonunda ise maydanozların sapları ile birlikte ilavesini yapınız.
* İyi bir şekilde karışması için bir kaşık alarak koymuş olduğunuz lahana ve maydanozu karıştırmalı ardından ise içerisine limon ilave etmeniz gerekmektedir.
* Cam kaba alacağınız karışımın suyunu ılık bir yerde muhafaza edebilirsiniz.

Hazırlamış olduğunuz karışımın suyunu günde üç defa aç karnına tüketmelisiniz. Eğer ki bir diyet listesine bağlı hareket ediyorsanız bile diyetinize başlamadan önce hazırlamış olduğunuz karışımı tüketerek uygulamaya geçiş yapabilirsiniz. Beyaz Lahana, Maydanoz, Limon Kürü için uygulamanın şu şekilde olmasına mümkün olduğu kadar dikkat edilmesi gerekir.

* 7 gün bir süreç içerisinde hazırlamış olduğunuz karışımın suyu içilmeli.
* 7 gün sonrasında ara verilmesi gerekmektedir.
* Tekrardan 7 gün boyunca zayıflama kürüne başvurulmalı ve yeniden 3 gün ara verilmeli.
* En son aşamada da yeniden 7 gün boyunca uygulandıktan sonra toplamda 21 gün süre boyunca zayıflama kürünün tüketilmesi gerekmektedir. Bu sayede 21 gün boyunca uygulanan zayıflama kürüyle birlikte sıkıntılı hale dönüşen fazla kilolardan da kurtulmuş olacaksınız diyebiliriz.

Yoruma kapalı.