Kinder Bueno Kaç Kalori?

Kinder’in sütlü fındıklı hazır atıştırmalıklarından birisi olan Kinder Bueno içeriğindeki besin ögeleri ile tamamen besleyici çikolatalı ürünlerden birisidir. Süt ve süt ürünleriyle kakaonun eşsiz buluşmasına meydan veren bu hazır atıştırmalık kas gelişimi ve kemik gelişimine doğrudan katkıda bulunarak bedensel gelişimi her yaştan desteklemeye devam eden ürünler arasındaki yerini korumaktadır.

Bu Yazımızda Neler Var

Kinder’in Çikolatalı Atıştırmalığı

Kinder’in sütlü çikolatası Bueno hazır atıştırmalıklardan birisi olarak kinder bueno kaç kalori yönünden kendini göstermektedir. Birçok açıdan yararı olan fındığın çikolata ile kaplanarak üretildiği bu hazır atıştırmalık öte yandan incecik gofretiyle de yine dikkat çekmektedir.

Kinder Bueno İçindekiler

– %31,5 sütlü çikolata (yağsız süt tozu, kakao, şeker, vanilin, palm yağı

– %18 fındık ve buğday unu

– Emülgatör, lesitin, karbonat, tuz başlıca içeriğindeki besinler olarak karşımıza çıkmaktadır. Kesinlikle domuz yağı kullanılmayan Kinder Bueno hazır atıştırmalık arasındaki yerini korumaya devam eder.

Kinder Bueno Besin Değerleri

  • 37,3 gr yağ
  • 49,5 gr karbonhidrat
  • 41,3 gr şeker
  • 2,0 gr lif
  • 9,2 gr protein başlıca besin değerleri olarak kendini gösterir. Bu değerlerden hareket edildiği zaman gerçekten de fındık kaplı sütlü çikolatalı hazır atıştırmalıklar arasında öne çıkmaya devam ettiği dikkat çekmektedir. Bu nitelikleri esas alındığı zaman gerçekten de fark yaratan niteliklerden birisi olarak her anlamda kendini göstermektedir.

Kalorisi

Kinder’in sütlü çikolatalı fındıklı atıştırmalığının 575 kcal değeri bulunur. Bu yüksek kalori değeriyle yüksek besin değerine sahip olan atıştırmalıklar arasındaki yerini korumaya devam ettiğini dile getirmemiz gerekir. İşte yer verilen tüm bu özellikleri neticesinde değerlendirildiği zaman her açıdan yüksek kalori oranıyla gerçekten de önde gelen atıştırmalık olma özelliğini bir arada tutmaktadır. Yer verilen tüm bu nitelikleri neticesinde her anlamda Kinder Bueno fındıklı kremasıyla hem doyurucu hem besleyici özellikleriyle karşımıza çıkmaya devam etmektedir ki yer verilen tüm bu nitelikleri esas alınacak olunduğu zaman yüksek kalori değeriyle enerjiyi gün boyunca taşımanıza ve her açıdan besleyici yanı olarak karşımıza çıkmaktadır ki bu da öne çıkar.

Yoruma kapalı.