Ülker Laviva Kaç Kalori?

Ülker’in 1944 yılından bu yana kakao, süt ve çikolatanın eşsiz uyumuyla harmanladığı Ülker markası ürünleri nesilden nesile severek tüketilen ürünler olmaya devam ediyor. Nitekim onlardan bir diğeri olarak kendini gösteren Ülker Laviva her açıdan %52 oranındaki yağ, %44 oranındaki karbonhidrat ve de %5 oranındaki protein dağılımıyla öne çıkmaktadır. Bu ortada duran besin değerleri ile dikkate alındığı zaman her açıdan Ülker Laviva olarak kendini göstermeye devam eden nitelikleri açısından yer verildiğini gerçekten de dile getirmemiz gerekmektedir.

Ülker Laviva Hayatı Dolu Dolu Yaşa

35 gramajıyla sütlü çikolatalı kakaosuyla gerçekten de eşsiz bisküvi arasındaki yerini korumaya devam eden nitelikleri açısından değerlendirildiği zaman her anlamda tamamen beklentilerin ötesindeki yerini korumaktadır. Üstelik diğer yandan hayatı dolu dolu yaşa sloganıyla hareket ederek Ülker Laviva bisküvisi olarak kendini göstermektedir.

Ülker Laviva Besin Değeri

– 2 gr protein

– 19 gr karbonhidrat

– 10 gr yağ başlıca besin değerleri olarak karşımıza çıkmaya devam etmekte olup süt, kakao, bisküvi karışımıyla kendini göstermektedir. İşte yer verilen tüm bu değerler dikkate alındığı zaman sinire, strese ve günlük açıdan her türlü endişe ve sıkıntılara karşı mutlaka hazır atıştırmalık bisküvili sütlü kakao olarak karşımıza çıkmaya devam etmektedir.

Kalori

176 kcal değeri ülker laviva kaç kalori açısından yer verilmesi gereken miktarı oluşturmaktadır. 35 gr olarak orijinal ambalajında Ülker markasının güvencesiyle satışı gerçekleştirilmeye devam edilmekte ve de her yönden tamamen beklentilerin ötesindeki yerini koruyarak dikkati ortaya koymaktadır. Ortada duran tüm bu özellikleri neticesinde değerlendirildiği zaman her anlamda kaliteli ve de sıra dışı nitelikleri bir arada tutularak yüksek kalori düzeyinden hareketle tamamen beklentilerin ötesindeki yerini korumaya devam ettiği ortada duran hususlar arasında bulunmaktadır. Bütün bu özellikleri de her anlamda eşsiz yenilikleri bir arada tutmaya devam ederek tamamen ayrıcalıklı nitelikleriyle farkını bir kere daha ortaya koyan nitelikler olarak karşımıza çıkar ki böylelikle her anlamda tamamen ayrıcalıklı özellikleriyle önde gelmeye devam eden yaklaşım tarzına dayanarak kendini gösterir.

Yoruma kapalı.