Dido Kaç Kalori?

Merak Edenler İçin Dido Kaç Kalori?

Dido kaç kalori? bir paket Dido, 217 kcal olmaktadır. Ülker Dido çikolatalı atıştırmalıklar arasında 35 gramajı ile kare 50 gramajı ile satışa sunulmaktadır. Dodi’si gelene Dido sloganıyla yer alan çikolatalı hazır atıştırmalık ile sizlerin de çikolatanın birçok faydasından anında yararlanma imkanının bulunacaktır. Siniri yatıştırmak, stres ve kaygıyı azaltmak, aşka hayatınızda yer açmak kısacası mutlu olmak isteyenler için Dido!

Dido Kaç Kalori? 35 Gr Besin Değeri

Dido Kaç Kalori
Dido Kaç Kalori

Çok fazla tüketime sahip 35 gr Dido kaç kalori ve besin değerleri açıklanacak olursa;

 • 21,9 gr karbonhidrat
 • 10 gr yağ
 • 14 gr şeker
 • 2,7 gr protein besin değerlerine sahip Dido çikolatalı hazır atıştırmalık denildiği zaman en çok tercih edilen Ülker markası ürün olmaya devam etmektedir.

35 Gr Dido Kaç Kalori?

Merak edilen 35 gr Dido kaç kalori? 35 gramajında 190 kalori bulunmaktadır. Günün her anında atıştırmalık olarak yanınızda taşıyabileceğiniz Dido dodisi gelenlere her anında eşlik etmeye devam ediyor.

Dido 50 Gr Besin Değeri

Özellikle diyet yapan kişilerce araştırılan 50 gr Dido kaç kalori? besin değerleri nedir? işte detaylar!

 • 10,9 gr yağ
 • 23 gr karbonhidrat
 • 3 gr protein ile fındık dolgusu ve ağızda dağılan ince gofret katmanıyla dodisi gelenlere kare çikolatalı hazır atıştırmalık olarak satışa sunulmaktadır.

Güne enerjik, zinde başlamak isteyenlerin ağızlardan düşmeyen damak tadı olmaya devam etmekte olan Dido her açıdan gerçekten de dikkate alındığı zaman tamamen eşsiz nitelikler olarak kendini göstermektedir. İşte yer verilen tüm bu nitelikleri esas kabul edildiği zaman Dido markasının güvencesine dayanarak kendini göstermeye devam ettiğini dile getirmemiz gerekir.

50 Gr Dido Kalorisi

50 gramajında 206 kcal değeri bulunan Dido işte ortada duran tüm bu yaklaşımları neticesinde değerlendirilecek olunduğu zaman kaliteden ödün verilmeksizin dikkat çeken nitelikleri bir arada tutmaktadır. Öte yandan yine bir diğer yönü olarak yüksek kalori değeriyle her anlamda beklentilerin ötesinde nitelikleri bir arada taşır.

Özelliklerine yer verildiği zaman tamamen eşsiz nitelikler esas kabul edildiğinde ortada duran hususiyet olarak yerini korumaya devam ettiğini dile getirmemiz gerekecektir. İşte yer verilen tüm bu özellikleri açısından yüksek kalorisi ile sizlerin de güne zinde ve dinamik bir şekilde başlamanıza imkan tanıyor.

Dido Gold Kaç Kalori?

Gold Dido kaç kalori? herhangi bir paket Dido Gold çikolatası içinde, 197 kcal bulunmaktadır. Ayrıca bu çikolata, 36 gr olup, 12,00 gr  yağ oranına sahiptir. Çoğu kişi tarafından sevilen Dido gold, 2,80 gr protein ve 20,00 gr karbonhidrat içermektedir.

1 Adet Dido Trio Kaç Kalori

Dido Kaç Kalori

1 adet trio Dido kaç kalori? Her 100 gr Trio tüketildiğinde, vücuda 552 kcal değeri alınmış olur. Diğer besin değerleri açıklanacak olursa, şu şekilde sıralanabilir;

 • Yağ: 34,00 gr
 • Karbonhidrat: 54,00 gr
 • Protein: 7,50 gr

Dodisi Gelene Dido

Dido kaç gram? Ülker markası güvencesiyle sizler de 35 ve 50 gramajlık iki türüyle dilediğinizi tercih edin ve dilediğiniz an fındıklı çikolatanın keyfini çıkarın. Ayrıca Dido kaç kalori sorusu hakkında detaylı bilgiler öğrenilerek, daha sağlıklı bir tüketim elde edin. Süt tozu içeren Dido kare çikolatalı gofret paketinde ise, 526 kcal olmaktadır.

Laviva Kalori Kaçtır?

En sevilen çikolataların başında gelen Laviva kaç kalori? 100 gr Laviva, 501 kcal olarak ifade edilmektedir. Bunun yanında 55 gr karbonhidrat, 6 gr protein ve 29 gr yağ içerir. Genellikle Dido kaç kalori sorusunu araştıran kişilerce bu soru da merak edilmektedir.

Canga Kalori Kaçtır?

Dido kaç kalori ve Eti Canga kaç kalori soruları, yediklerine dikkat ederek kilo kontrolü sağlayan kişilerin gündemimde yer almaktadır. Eti Canga çikolata, 515 kalori olmaktadır. 55 gr karbonhidrat ve 5 gr lif içerir. Ayrıca Canga, 10 gr protein, 30 gr yağ oranına sahip olmak üzere 40 gr şekerde içerir.

Albeni Kalori Kaçtır?

Klasik Albeninin 100 gram çikolatasında, 516 kadar kalori değeri bulunmaktadır. Özellikle sosyal medyada Dido kaç kalori sorusu araştırılırken albeninin kalorisi de çok merak edilir. Bu çikolatanın içerisinde 63 gr karbonhidrat, 0,5 lif, 6 gr protein ve 27 gr yağ oranı bulunur.

Caramio Kalori Kaçtır?

Dido kaç kalori ve Caramio kaç kalori konuları, diyet programları uygulayan kişilerce araştırılmaktadır. Bir paket Caramio içerisinde 501 kcal mevcuttur. Besin değerleri hakkında daha fazlası şu şekildedir;

 • Karbonhidrat: 60 gr
 • Lif: 2 gr
 • Protein: 6 gr
 • Yağ: 26 gr
 • Doymuş yağ: 13 gr
 • Şeker: 58 gr
 • Sodyum: 0.19 gr

YouTube video

 

Yoruma kapalı.