Dido Kaç Kalori?

0 345

Ülker Dido çikolatalı atıştırmalıklar arasında 35 gramajı ile kare 50 gramajı ile satışa sunulmaktadır. Dodi’si gelene Dido sloganıyla yer alan çikolatalı hazır atıştırmalık ile sizlerin de çikolatanın birçok faydasından anında yararlanma imkanının bulunacaktır. Siniri yatıştırmak, stres ve kaygıyı azaltmak, aşka hayatınızda yer açmak kısacası mutlu olmak isteyenler için Dido!

Bu Yazımızda Neler Var

Dido 35 Gr Besin Değeri

  • 21,9 gr karbonhidrat
  • 10 gr yağ
  • 14 gr şeker
  • 2,7 gr protein besin değerlerine sahip Dido çikolatalı hazır atıştırmalık denildiği zaman en çok tercih edilen Ülker markası ürün olmaya devam etmektedir.

Kalorisi

35 gramajında 190 kalori bulunmaktadır. Günün her anında atıştırmalık olarak yanınızda taşıyabileceğiniz Dido dodisi gelenlere her anında eşlik etmeye devam ediyor.

Dido 50 Gr Besin Değeri

  • 10,9 gr yağ
  • 23 gr karbonhidrat
  • 3 gr protein ile fındık dolgusu ve ağızda dağılan ince gofret katmanıyla dodisi gelenlere kare çikolatalı hazır atıştırmalık olarak satışa sunulmaktadır. Güne enerjik, zinde başlamak isteyenlerin ağızlardan düşmeyen damak tadı olmaya devam etmekte olan Dido her açıdan gerçekten de dikkate alındığı zaman tamamen eşsiz nitelikler olarak kendini göstermektedir. İşte yer verilen tüm bu nitelikleri esas kabul edildiği zaman Dido markasının güvencesine dayanarak kendini göstermeye devam ettiğini dile getirmemiz gerekir.

Kalorisi

50 gramajında 206 kcal değeri bulunan Dido işte ortada duran tüm bu yaklaşımları neticesinde değerlendirilecek olunduğu zaman kaliteden ödün verilmeksizin dikkat çeken nitelikleri bir arada tutmaktadır. Öte yandan yine bir diğer yönü olarak yüksek kalori değeriyle her anlamda beklentilerin ötesinde nitelikleri bir arada taşıyan özelliklerine yer verildiği zaman tamamen eşsiz nitelikler esas kabul edildiği zaman ortada duran hususiyet olarak yerini korumaya devam ettiğini dile getirmemiz gerekecektir. İşte yer verilen tüm bu özellikleri açısından yüksek kalorisi ile sizlerin de güne zinde ve dinamik bir şekilde başlamanıza imkan tanıyor.

Dodisi Gelene Dido

Ülker markası güvencesiyle sizler de 35 ve 50 gramajlık iki türüyle dilediğinizi tercih edin ve dilediğiniz an fındıklı çikolatanın keyfini çıkarın.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.