Murat Topoğlu Hızlı Göbek Eritme Diyeti Nedir? Kaç Kilo Verdirir?

Hızlı Göbek Eritme Diyeti

Yaz aylarında bikini giymek her kadının hayalidir. Bikini giymek isteyen kadınların en büyük sorunu ise göbek çevresinde yer alan yağlardan meydana gelen kilolardır. Bu nedenle de göbek eritme diyeti uygulamak istemektedirler. Bu konuda Murat Topoğlu, harika bir diyet listesi hazırlamıştır. Murat Topoğlu Hızlı Göbek Eritme Diyeti Nedir? Kaç Kilo Verdirir? İsimli hazırlamış olduğumuz bu yazıda detayları bulabilirsiniz.

Uzman diyetisyen Murat Topoğlu çeşitli zayıflama programları ile diyet listelerini göz önüne çıkartmaktadır. Bu zayıflama metotlarından herkesin faydalanmasını istemektedir. Bu diyet listesi de yine oldukça etkili diyet listeleri arasında yer almaktadır. Uygulayan kişilerin birçoğu, Murat Topoğlu’nun hazırladığı bu listenin oldukça etkili ve başarılı olduğunu da dile getirmektedir.

Hızlı göbek eritme diyetinin en önemli özelliği ise herhangi bir egzersiz programına ihtiyaç duyulmadan, göbek çevresini hedef alarak hazırlanmış olan beslenme programı sayesinde istenmeyen kilolardan kurtulma imkanı sağlayabiliyor olmasıdır. Son derece hızlı bir şekilde vücuda tesir ederek, en hızlı şekilde göbek ve çevresinde biriken yağların ortadan kalkması mümkün hale getirilmektedir. Bu diyet sayesinde aynı zamanda vücutta bağışıklık sistemi güçlenmekte ve tehlikeli hastalıklara yakalanma imkanı da zayıflamaktadır.

Bu diyette karbonhidrat içeren besinler kesinlikle kullanılmamaktadır. Bunların yerine bol sebze, vitamin ağırlıklı ve protein içeren besinlerden oluşmaktadır. Bunun yanı sıra diyet listesi içerisinde ödem attırıcı besinler de yer almaktadır. Diyetin uygulanma şekli ise üç gün uygulanıp bir gün dinlenme ve sonrasında bir üç gün daha uygulanma şeklinde gerçekleşmektedir.

Hızlı göbek eritme diyetinde dikkat edilmesi gereken en önemli unsur ise yüksek kalorili besinlerden uzak durmaktır. Bununla beraber diyet listesi ise şu şekildedir:

Sabah kahvaltısı:

  • 1 tane haşlanmış yumurta,
  • ¼ oranında avokado,
  • 1 adet kivi,
  • 1 yemek kaşığı çam fıstığı.

Ara:

  • 10 adet çiğ badem

Öğle yemeği:

  • Sebzelerden oluşan detoks çorbası. (Çorba istenildiği kadar tüketilebilmektedir.)

Ara:

  • 1 kase yoğurt içerisine tarçın ekilebilir,
  • Yarım adet greyfurt ya da nar.

Bu diyet listesi, doğru bir şekilde ve uzman kontrolünde uygulandığında kısa süre içerisinde etki sağlamaktadır. Kaç kilo verdirdiği hakkında net bir bilgi olmasa da uygulayan kişilerin en kısa süre içerisinde istedikleri kiloya eriştiği görülmektedir.

Yoruma kapalı.