2022 Pembe İstikbal Koltuk Takımı Modelleri ve Fiyatları

Pembe İstikbal Koltuk Takımı Modelleri

Pembe İstikbal koltuk takımı modelleri, koltuk takımını değiştirmek isteyen ya da renk arayışı içerisinde olan kişiler tarafından merak ediliyor. Kaliteli ve modern koltuk modelleri ile müşterilerinin zevkine hitap etmeye çalışan marka, göz alıcı renk seçeneği ile herkesin beğenisini kazanıyor. Evinde daha canlı fakat yumuşak tonlar kullanmak isteyen kişiler özellikle pembe gibi renklere yönelebiliyor.

Son dönemlerde pembe İstikbal koltuk takımı modelleri evini yenilemek isteyenler tarafından satın alınmak isteniyor. Hal böyle olunca da markanın renk sıkalası müşterilerinin talepleri ve zevkleri doğrultusunda genişliyor. Peki, pembe İstikbal koltuk takımı almak isteyen kişiler hangi modelleri tercih etmelidir?

Pembe İstikbal koltuk takımı ile evinize şıklık katabilirsiniz. Pastel tonların vermiş olduğu rahatlatıcı his ile yaşam alanınızı ferahlatabilirsiniz. Modası geçmeyen uzun yıllar rahatlıkla kullanabileceğiniz koltuk takımları seçerek hem bütçenizi hemde evinizi düzene sokabilirsiniz. Peki, İstikbal pembe koltuk takımı fiyatları ne kadar?

Pembe İstikbal Koltuk Takımı Modelleri

pembe-istikbal-koltuk-takimi
Pembe İstikbal Koltuk Takımı

Dekorasyon süresi boyunca titizlikle seçilen koltuk takımları neredeyse günlük yaşamın önemli bir parçası haline gelebiliyor. Bu nedenle de tercih edilen koltuk takımlarının rengi, dokusu hatta modeli bile oldukça önemli bir detaydır. Mobilya tercih ederken koltuk takımının rahat ve şık olması önemlidir. Böylece  İstikbal oturma grubu modelleride şık ve rahatlığı ile ön plana çıkmaktadır.

İstikbal pembe koltuk takımı pastel ve canlı renkler ile ön plana çıkıyor. Koltuk takımlarının kumaş yapıları, zengin renk seçeneği ve dikiş teknikleri ile kendini diğer mobilya markalarından ayrı bir konuma getiriyor. Evinize şıklık katacağınız pembe İstikbal koltuk takımı modelleri ise şöyledir:

1 – Avangard Koltuk Takımı Modelleri

Avangard koltuk takımları klasik çizgileri ile ön plana çıkan tasarımlardır. Genellikle daha klasik ve ağır modeller tercih etmekten hoşlanan kişiler avangard tasarımlara yöneliyorlar. Eğer ki sizde klasik tasarımlardan hoşlanıyorsanız İstikbal mobilya pembe koltuk takımı yerine avangard takımları tercih edebilirsiniz. Avangard modeller ortalama olarak 52000 TL’ ye satılmaktadır.

2 – Chester Koltuk Takımı Modelleri

Chester koltuk takımlarının tarihi çok eskiye dayanmaktadır. İlk çıktığı zamanlarda sadece deri kumaşlardan yapılıyor olsa da artık günümüzde her türlü kumaştan üretimi sağlanıyor. Pembe İstikbal koltuk takımı arayışı içerisindeyseniz, İstikbal mobilyanın chester koltuk takımlarını inceleyebilirsiniz. İstediğiniz renk ve kumaştan satın alabileceğiniz koltuk takımları 25000 TL ile 33000 TL arasında satışı gerçekleşmektedir.

3 – Modern Koltuk Takımı Modelleri

Modern pembe İstikbal koltuk takımı modelleri genellikle düz renk ve hatlar ile alıcıların karşısına çıkmaktadır. Eski ile yeniyi birleştirerek kullanmayı tercih edenler genellikle bu tarz koltuk takımlarına yönelmektedir. Uzun yıllar rahatlıkla ve sıkılmadan kullanabileceğiniz koltuk takımları 15000 TL ile 57000 TL arasında değişen fiyatlar ile alıcı bulmakta.

4 – Klasik Koltuk Takımı Modelleri

Klasik koltuk takımı seven kişiler için üretilmiş olan klasik salon takımı modelleri pahalı mobilya grupları arasında yer almaktadır. Evinde klasik bir stil yaratmak isteyen kişiler bu tarz mobilyaları tercih ederek istedikleri tasarımı yakalamaya çalışıyor. Pembe İstikbal koltuk takımı modelleri içerisinde en fazla klasik olan bu mobilyalar yaklaşık olarak 58000 TL’den satılıyor.

5 – L Köşe Koltuk Takımı Modelleri

Oturma Odası Takımı  için genellikle L koltuk tercih edilmektedir. Daha rahat ve pastel tonlarla tasarlanmak istenen oturma odaları Pembe İstikbal koltuk takımı modelleriyle daha da güzel olmakta. L köşe takımlarınızla şık ve rahat bir ortam yaratabilir, evinizde kendinizi daha konforlu hissedebilirsiniz. İstikbal köşe koltuk takımları 3500 TL ile 25000 TL arasında fiyatlarla satılmaktadır.

6 – Yataklı Köşe Koltuk Takımı Modelleri

Yatağa dönüşebilen koltuk takımları hiç şüphesiz ki çoğu evin tercih edebileceği koltuklardır. Yatağa dönüşebilen koltuklar çok amaçlı olarak kullanılabilmektedir. Hem yeni evlenecek çiftler için hemde yatağa ve aynı zamanda koltuğa ihtiyaç duyanlara oldukça avantaj sunan pembe İstikbal koltuk takımı modelleri markanın size sunduğu renk çeşitleri ile alıcılarını beklemektedir.

7 –  Pembe İstikbal Koltuk Takımı Üçlü Koltuk Modeli

pembe-istikbal-koltuk-takimi

Modern, spor ya da klasik tasarımlarla üretilen üçlü koltuk takımları daha küçük evler için uygun olabilmekte. Tek başına koltuk kullanmak isteyenler ya da evi uygun olmayan kişiler bu tarz koltuklarla istedikleri tarzı yakalayabilmekte. Pembe İstikbal koltuk takımı çeşitleriyle istediğiniz renk ve modelde üçlü koltuk satın alabilirsiniz. Tek yapmanız gereken İstikbal mobilyayı ziyaret etmek.

8 – Yataklı Koltuk Modelleri

Pembe İstikbal koltuk takımı rengi itibariyle ortamı daha yumuşatan ve ferahlatan bir renk seçeneği olmakta. Böylece bu renk tonlarında tercih edilen yataklı koltuk modelleri ile yaşam alanlarında konfor ve rahatlık artıyor. Pembe istikbal koltuk takımı yataklı olarak 5000 TL ile 12000 TL arasında satılmaktadır. Bütçenize en uygun modeli tercih ederek evinizde konforu sağlayabilirsiniz.

9 – İkili Koltuk Modelleri

İkili koltuklar İstikbal mobilyanın sitesinde iki model ile alıcıların karşısına çıkmaktadır. Daha küçük evler için tercih edilebilecek olan bu modeller ile şık bir tarz elde edebilirsiniz. Markanın her yıl yenilediği tasarımları ile istediğiniz renk ve dokudaki koltuk modelleri için firma ile iletişime geçebilirsiniz. İkili koltuk modelleri 13000 TL ile 16000 TL arasında alıcı bulmaktadır.

11 – Pembe İstikbal Koltuk Takımı Berjer Modelleri

pembe-istikbal-koltuk-takimi

Berjer koltuklar ile küçük alanları değerlendirebilir ya da koltuk takımlarınızı tamamlayabilirsiniz. Her model ve tarza uygun olarak üretilen berjerler hemen hemen her renk ve kumaş türünde üretilmektedir. Pastel tonlarda tercih etmiş olduğunuz koltuk takımlarınız ile kombinleyeceğiniz berjerler 2500TL ile 10000 TL arasında değişen fiyatlar ile satılmaktadır.

12 – Pembe İstikbal Koltuk Takımı TV Koltuk Modelleri

Rahatlıkları ile ön plana çıkan TV koltukları genellikle her markada aynı tarzda üretilmekte. Elbetteki farklı model ve renk seçenekleri ile üretilebilen bu koltuklar genellikle deri benzeri kumaşlar ile tasarlanmaktadır. Pembe İstikbal koltuk takımı çeşitleri arasında oldukça farklı tarzda yer alan TV koltukları 8000 TL’ ye satılmaktadır.

Son olarak toparlamak gerekirse; kişinin yaşam alanını istediği tarzda ve modelde tasarlamak elbette ki her bireyin önceliği olmaktadır. Kişilerin istekleri bütçelerine göre farklılık gösterebildiği gibi renk ve model seçenekleri ile de birbirinden ayrılmaktadır. Bu nedenle istediğiniz tarzdaki mobilyaları hangi markaların ürettiğini araştırarak satın alma sürecini kolaylaştırabilirsiniz.

Tercih edeceğiniz marka ne olursa olsun önceliğiniz rahatlık ve sağlam olması olmalı. Koltuk takımları yapısı gereği sürekli değiştirilebilen eşyalar olmadığı için uzun dönemli kullanımlar daha ekonomik olmaktadır. Bu nedenle de tercih edilecek markalar önemlidir. İyi bir araştırma yaparak dilediğiniz şartlardaki koltuk takımlarını bulabilir ve evinizi rahatlıkla dekore edebilirsiniz.

Her markanın sunmuş olduğu konfor ve kalite farklı olduğu için fiyatlarda farklı olacaktır. Daha spor ve düz modeller tercih eden kişiler IKEA koltuk takımı modellerine yönelebiliyor. Yine en çok tercih edilen markalardan biri olan Bellona koltuk takımı çeşitleri alıcıların yakın takibine girmekte. Bu nedenle de Bellona koltuk takımları fiyatları merak edilmekte.

 

Yoruma kapalı.