2023 Pull And Bear Tulum Kombin Fikirleri

Pull and Bear tulum 2023 modelleri her yıl değişen seçenekleri ile karşınıza çıkmakta. Tulumlar sırttan gelen askılarla pantolonların bir kumaş yardımı ile birleştiği kıyafetlerdir. Çalışırken koruyucu parça olarak giyilebilen tulumlar da mevcuttur. Tulumların günümüzde diğer bir adı da salopettir.

Pull And Bear Tulum Kombinleri

Özellikle yaz aylarında oldukça sık tercih edilen Pull and Bear tulum modelleri hem çok rahat hem de şık görünmektedir. Son zamanlarda moda olan tulum modellerini doğru kombinler yaparak hem şık ve zarif hem rahat ve sportif görünmeniz mümkün.

pull-and-bear-tulum

Pull and Bear Tulum daha çok tek parça kıyafet olduğu için doğru ayakkabı, çanta, takı ile kombinlendiğinde beklediğinizden çok daha şık olabilirsiniz. Bu kombinler sayesinde dilerseniz günlük hayatta dilerseniz şık davetlerde oldukça dikkat çekici kombinler oluşturmanız kaçınılmaz olacaktır.

1 – Günlük Tulum Kombinleri

Yaz aylarında Pull and Bear tulum modellerinde kot, keten, pamuklu, şifon gibi birçok çeşit mevcuttur. Unutmayın kumaş seçiminiz kombininizin tarzını yansıtmakta oldukça önemli rol oynayacaktır.

Siyah, beyaz, pembe, mavi gibi düz renkli tulumlar dikkat çekerken, çok renkli, puantiyeli, geometrik desenli, çizgili tulumlarda son yıllarda tercihler arasında bulunmaktadır. Pull and Bear tulum Düz renk tseçtiğinizde mutlaka altına renk ile uyumlu bir spor ayakkabı veya sandalet tercih etmelisiniz.

pull-and-bear-tulum

Seçeceğiniz tulumun sizi olduğunuzdan daha ince ve uzun göstermesini istiyorsanız bol paçalı tulumları tercih etmeniz doğru olacaktır. Pull and Bear tulum renk seçiminde ise parlak ve canlı renkler sizi olduğunuzdan daha kalın göstereceğini lütfen unutmayın. Soğuk ve koyu renkler her zaman sizi daha zarif gösterecektir.

Günlük Pull and Bear tulum kombinlerinizde düz ve sıkı bir şekilde toplanmış at kuyruğu saçlar veya dalgalı ve gelişi güzel toplanmış saçlar hem rahat hem kombininizi daha şık gösterecektir.

2 –  Abiye Tulum Kombinleri

Pull and Bear tulum modelleri her ne kadar kolay kombinlenecek parçalar gibi görünse de doğru kombin yapılmadığında ya da vücut tipinize uygun seçim yapılmadığında sizi daha kalın ya da olduğunuzdan daha büyük gösterebilir. İstediğiniz sonucu alamayabilirsiniz.

Özellikle yaz aylarında artan düğünler, dış mekân etkinlikleri, özel davetlerde şık görünüm yaratmak için oluşturduğunuz kombin oldukça önemlidir. Daha zayıf bir görünüm için siyah ve lacivert düz renkler tercih edilmeli. Minik desenler kullanımı sizi olduğunuzdan daha kilolu gösterecektir. Aman dikkat!

pull-and-bear-tulum

Düğün ve özel davetler için seçtiğiniz tulumu bambaşka havaya sokacak diğer önemli nokta ise ayakkabı seçimidir. Seçiminiz platform topuk olabilir. Bu noktada en çok dikkat etmeniz gereken şey Pull and Bear tulum boyu asla kısa olmamalıdır. Kısa tulumlar boyunuzu olduğundan daha kısa gösterecektir.

Abiye tulum kombinlerinde son yıllarda dağınık topuzlar oldukça sık kullanılmakta ve çok şık durmaktadır. Bunun yanında ensede yapılan bir topuz ise size daha resmi bir hava katacaktır.

Büyük ve iri dalgalı bir saç tercihleriniz arasında yer alabilir.

3 –  Tesettür  Giyimde Tulum Kombinleri

Her alanda olduğu gibi tesettür giyimde de tulumlar oldukça fazla yer almakta. Vücut yapınıza uygun seçtiğiniz bir tulumu doğru kombinlediğinizde tesettür olarakta kullanabilirsiniz. Tesettür tulum kombinlerinde dikkat etmeniz gereken 3 önemli nokta bulunmaktadır.

pull-and-bear-tulum
Pull and Bear Tulum
  • Tulum modeli: Seçtiğiniz Pull and Bear tulum dar kesin ve vücudunuzu saran yapıda olmamalı. Olabildiğince geniş kesim tulumları seçmelisiniz.
  • Kumaş Yapısı: Tulumun kumaş yapısı ise bir diğer faktör, iç göstermeyen bir kumaş tercihi oldukça önemlidir.
  • Paça Boyu: Pull and Bear tulum boyu kısa olmamalı, bu hem vücut yapınızı düzgün göstermeyecektir. Hem de tesettür tulumlarda yapacağınız kombinlerde uygunluk sağlamayacaktır.

Tesettür takım modelleri gibi tulumları da kolay ve pratik bir şekilde kombinleyeceğiniz parçalar ile tamamlamak doğru olacaktır. Boyfriend gömlekler, salaş hırkalar ve oversize sweatler bütünleyici parçalar olabilir.

2023 Salopet ve Tulum Fiyatları

2023 tulum modasına bakıldığında sizi oldukça fazla marka ve model karşılamaktadır. Seçtiğiniz tulumun kumaşı kalitesi, yapısı, modeli, markası gibi birçok faktör fiyatlandırmada önemli rol oynamaktadır.  Her yıl popülerliğini koruyan tulum fiyatlarını burada inceleyebilirsiniz.

Pull And Bear Tulum Fiyatları

Pull and Bear salopet ve tulum olarak 2023 modasında Jean tulumları, balıkçı tulumları, dikişsiz tulumlar, denim korse tulumları ile oldukça dikkat çekmektedir. Fiyat aralıkları 500 TL ile 1100 TL arasında değişiklik gösterir. Pull and Bear tulum İnternet sitesine özel %50 ye varan sezon ortası indirimi mevcuttur.

pull-and-bear-tulum

Stradivarius Salopet 2023 Fiyatları

Stradivarius 2023 ilkbahar yaz modası olarak çıkardığı koleksiyonda Jean tulumlar, uzun-kısa tulumlar, asimetrik kesim tulumlar gibi birçok tulum modeli bulunuyor. Fiyat aralıkları ise 500 TL ile 1.000 TL arasındadır. Bu fiyatlar kumaşlara ve modele göre değişiyor.

Bershka Tulum ve Salopet Fiyatları

Bershka tulum fiyatları ise 400 TL ile 900 TL arasında değişiklik göstermektedir. Dikişsiz tulum modelleri dikkat çekmektedir. İnternet sitesine özel avantaj ve %30’a varan indirimler ise müşterilerine sunduğu diğer seçenekler arasında.

İlginizi Çekebilir: Tofisa Tunik Pantolon

YouTube video

Yoruma kapalı.