SİHİRLİ ANNEM DAMLA ERSUBAŞI NASIL ZAYIFLADI ?

DAMLA ERSUBAŞI VERDİĞİ KİLOLARLA HAYRANLARINI ŞAŞIRTTI !

Kendisini “Sihirli Annem” dizindeki Tuğçe rolü ile hatırladığımız genç ve güzel oyuncu, verdiği tam 41 kilo ile şu sıralar dikkatleri üstüne çekmiş bulunuyor. 2016 yılında Mustafa Can Keser ile dünyalarını birleştiren  Damla Ersubaşı, aldığı kiloları diyet ile veremeyince mide küçültme ameliyatı oldu. Sosyal medya hesabında sık sık paylaşımlar yapan Damla Ersubaşı, hayranlarını şaşkınlığa uğratıyor. 6,5 ay önceki halini ve son halini paylaşan ünlü oyuncu tam 41 kilo verdiğini ve bu kilosunu koruması gerektiğinin bilincinde olduğunu dile getirdi.

SON ÇAREM AMELİYAT OLMAKTI

Çocukluğumuzun vazgeçilmez dizisi “Sihirli Annem” ile canlandırdığı Tuğçe karakteri ile tanıdığımız Damla Ersubaşı 6.5 ayda tam 41 kilo verdi. Katıldığı bir televizyon programında açıklama yapan Ersubaşı şu açıklamalarda bulundu. “Kilolu olmam hareketlerimi etkiliyordu, hayatımı zorlaştırıyordu. Doktora gittim; diyeti denedim, sporu denedim ama hiçbir şekilde kilo veremedim, vücudum yağ yakmıyordu. 90 kilogramdım, yüzde 45 yağ oranı vardı. Son çarem ameliyat olmaktı. Ameliyat sonrası 6.5 ayda 41 kilo verdim. Bu süreçte öncesi ve sonrasında psikolojik destek aldım.

Kilolu olmam hareketimi etkiliyordu.

KİLOMU KORUMAK ZORUNDAYIM

Kilolarını korumak için çok dikkat edeceğini açıklayan güzel oyuncu Ersubaşı Bu süreçte kendinizi hazırlamak çok önemli. Ameliyat sonrası da 1-2 yıl çok zorlandım. Ameliyat olduktan sonra çok mutlu oldum. Şu an istediğim ve olmam gereken kilodayım. ‘Ben kiloyu verdim, istediğimi yiyebilirim’ diye bir şey yok. Yoksa en başa dönerim, yediklerime dikkat ediyorum. Kilomu korumak zorundayım.

Ben kiloyu verdim, istediğimi yiyebilirim diye bir şey yok !

EKMEĞİ HAYATIMDAN ÇIKARTTIM

Ekmeği hayatımdan çıkardım, daha protein ağırlıklı besleniyorum. Hamur işi, makarna artık tercih etmiyorum. Tabii canımın istediği zamanlar oluyor ama yine de dikkat ediyorum.”

Yoruma kapalı.