Survivor 2021 Ne Zaman Başlıyor?

Survivor 2021 Ne Zaman Başlayacak?

Acun Ilıcalı tarafından ülkemize uyarlanan Survivor 2021 yarışması her geçen sene milyonlarca kişi tarafından izlenmektedir. Öyle ki Ilıcalı bu konsepti farklı ülkelerde de oluşturmaya başladı. Türkiye ile sınırlı kalmayarak Survivor 2021 kadrosu genişleyerek değişik izleyiciler ile buluşmaktadır. Bu sene gerçekleşecek olan Survivor 2021 oyuncuları ise duyurulmaya başlandı. Ne zaman başlayacağı ise büyük merak ediliyor.

YouTube video

Survivor 2021 Ne Zaman Başlayacak?

 Survivor 2021 başvuru süreci çoktan başlamış bulunmaktadır. Acun Medya sitesi üzerinden başvurular bu sene video sistemi ile gerçekleştiriliyor. Salgın neticesi yüzünden yüz yüze başvuru sistemi kaldırılmış bulunmaktadır. Başvurular neticesinde Survivor 2021 kadrosu şekillenmeye başladı. Birkaç kişi Ilıcalı tarafından açıklandı. Peki merakla beklenen program ne zaman başlayacak?

TV8 kanalında izleyicilerin karşısına çıkan Survivor 2021, her sene genellikle ocak ortası şubat ayları gibi izleyiciler ile buluşmaktaydı. Masterchef programının da finale yaklaşması ile sözler tamamen yarışmaya çevrilmiş bulunmaktadır. Ilıcalı tarafından net bir bilgilendirme gelmese de 16 ya da 23 Ocak ile başlaması bekleniyor. Aralık ayının son bulması ile fragmanın yayınlanması bekleniyor.

Survivor 2021 Yarışmacıları Belli Oldu Mu?

survivor-2021-ne-zaman-basliyor

Survivor 2021 başvuru sayısı her geçen gün artıyor. Başvurular neticesinde ‘Gönüllü’ takım için Survivor kadrosu belirleniyor. Ilıcalı, sosyal medya hesaplarından netleşen oyuncuları belirtiyor. Survivor 2021 oyuncuları arasında duyurulan ilk isim ise belirli oldu. Issız Adam filmi ile tanıdığımız Cemal Hünal oldu. Ilıcalı Issız Adam filmine gönderme yaparak yarışmacının ismini belirtti.

Yine kesin gözüyle bakılan Survivor yarışmacısı Aşk-ı Memnu dizisinin minik çocuğu şimdilerin genç delikanlısı Batuhan Karacakaya. Dizinin üstünden seneler geçmesi ile büyüyen ve delikanlı olan genç oyuncu fiziği ile dikkatleri üzerine çekiyor. Sosyal medya üzerinden de belirli bir kitleye sahip olması Survivor kadrosu içerisinde yer almasını kolaylaştırıyor.

Survivor başvuru süresinde değerlendirilen ve duyurulan bir diğer isim güzelliği ile bilinen Öykü Çelik. Farklı televizyon dizileri ve filmlerde yer alması ile oyunculuğu hakkında konuşulmuştu. Survivor 2021 oyuncuları arasında yer alması ile başarılı bir yarışma olup olamayacağı şimdiden tartışılmaya başlandı. Belirli bir hayran kitlesine sahip olması ile yarışmada iddialı olacağı da beklenenler arasındadır.

survivor-2021-ne-zaman-basliyor

Acun Ilıcalı daha önce kendi programlarında yer alan kişileri yarışmacı olarak seçtiği bilindiğinden Survivor içinde aynı durum bekleniyor. Masterchef programında yer alan Celal Sarıgül’ün bu sene Survivor 2021 başvuru ile yer alması bekleniyor. Aşçılık yarışmasında belirli bir seviyeye kadar emeğini ortaya koyarak hayran elde etmişti. Geçmişte yer alan yarışmacılar gibi format değişikliği ile Survivor yarışmasına dahil olması bekleniyor.

Acun Ilıcalı geçtiğimiz günlerde Demet Akalın ve Alişan’ın sabah programına konuk olarak Okan Kurt’u yarışmaya çağırmıştı. Survivor yarışmasının ailece yakın takipte olan Akalın, eski eşinin katılmasını çok istediğini dile getirdi. Ancak kızları Hira Kurt’un engel olabilme ihtimalini de yüksek buldu. Geçtiğimiz günlerde magazincilere açıklama yapan Akalın, kızının babasına yarışmaya giderse tavır alacağını dile getirdi. Böylelikle Okan Kurt’un Survivor 2021 başvuru yapanlar arasında olmayacağı netleşti.

Survivor 2021 Başvurusu Nasıl Yapılıyor?

survivor-2021-ne-zaman-basliyor

Survivor programına yapılacak başvurular da büyük bir merak konusu olmaktadır. Kişiler Survivor seçmeleri nasıl oluyor ya da Survivor’a katılmak için yaş sınırı var mı gibi soruların cevaplarını internet üzerinden arıyor. Survivor 2021 başvuru yapmak ise sanıldığından daha basit olmaktadır. Kısa sürede başvuru oluşturabilir, sonuçlarını beklemeye geçebilirsiniz. Sonuçlar daha sonra başvuran kişinin tarafına iletilmiş olacaktır.

Survivor kadrosu içerisinde yer alabilmek için bir başvuru videosu çekilmesi gerekiyor. Başvuru sitesinde yer alan bilgileri tanıtım videosu tarzında çekilmesi ve aktarılması isteniyor. Ekrana yakışan bir yüz ve hitabeti olan kişiler Survivor oyuncuları arasında bulunmaya hak kazanıyor. Survivor başvuru video örneği ise internet siteleri üzerinde yer almaktadır. Örnek videolar izlenerek daha istenen düzeyde sonuçlar elde edilmesi mümkündür.

survivor-2021-ne-zaman-basliyor

Survivor 2023 konusunda araştırmalar da hız kesmeden devam ediyor. 2023 yılının ülkemiz adına da büyük bir önemi olacağı beklendiğinden yarışma üzerinde de buna yönelik bir konsept değişimi olup olmayacağı merak konusu olmaktadır. Tüm bunların yanı sıra yıllardır devam eden yarışmanın bu yıllara kadar devamlılığını sağlayıp sağlayamayacağı tartışmalar arasında yer almaktadır.

Ayrıca The Witcher isimli ünlü dizi hakkında da ayrıntılı bilgi sahibi olmak için o konu ile alakalı yazımızada göz atabilirsiniz.

Yoruma kapalı.