Taç Tül Perde Modelleri 2022 Modasını Siz de Yakalayın!

Taç Tül Perde Modelleri 2022 Fiyatları Nasıl?

Taç tül perde modelleri 2022 yılında en sık tercih edilen markalardan birisidir. Ortama uygun olan perde modeli bir şekilde tasarlanarak ortamda uygun bir görüntü yaratmaktadır. Taç perde modelleri 2022 yılında sık tercih edilme sebeplerinin başında ise bu markanın sahip olduğu kalite farkının daha çok hissedilmesi ve taç marka hazır tül perdelerin olmasıdır. 

Çocuk odası, salon perde modelleri yer alan markada cebinize uygun olarak farklı pile ve desen bulunan tüm perde ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. İster mutfak için ister salon için fark etmez! Ve hatta bebek odası için bile aynı türden kaliteyi yakalayabilirsiniz. Peki Taç tül perde modelleri 2022 modasında neler var? 2022 Taç tül perde modelleri ve fiyatları ne kadar?

Taç Tül Perde Modelleri 2022 Listesi! 2022 Tül Perde Modelleri Arasında Hangileri Var? 

Tül perde modelleri Taç markasında farklı desenlerde veya renklerde bulunmaktadır. Bu modeller en son çıkan perde modelleri olabildiği gibi aynı zamanda geçmişten günümüze klasikleşmiştir. Tül perde modelleri isimleri ile siz de ihtiyacınız olan modellere karar verip kısa sürede kargo için satın alabilirsiniz. İşte Taç tül perde modelleri 2022 listesi!

1- 2022 Perde Modelleri: Çizgili Tül Perde Modelleri

Taç tül perde modelleri ve fiyatları arasında sık tercih edilenlerden birisi çizgili olan modellerdir. Bu modellerin salon perdeleri olarak kullanıldığı bilinmektedir. Sadece salon değil çocuk odası ve mutfak için de oldukça uygun modeller olduğu düşünülür. Bu modeller genelde polyester malzeme üzerinde bir uçtan diğer uca çizgili halde bulunmaktadır. 

tac-tul-perde-modelleri-2022

2- Bambu Şantuklu Pileli Perdeler

Şantuk adı verilen özel bir kumaştan üretilmektedir. Taç tül perde modelleri 2022 modasında internette ve mağazalarda yer alan bu modelin kalitesi polyester gibidir. Yalnız perdenin yıllarca güneş  ışığına maruz kalması renginde solmaya neden olmaktadır. Bu yüzden özellikle bu perdeden alacaksanız dikkatli olmakta fayda var. 

3- Taç Tül Perde Modelleri| Ekru Keten Şantuklu Perdeler

Keten tül perde modelleri Taç markasında sıklıkla kullanılmaktadır. Keten kumaştan üretilen perdelerin uzun yıllar kullanılmaya uygun olduğu bilinmektedir. Ekru renkte üretilmiş özel tül perde modelleri evinizde her alana rahatlıkla uyum sağlayacaktır. Böylece fiyat performans ürünü olarak bahsedilen perde modelleri tercih edilebilir. 

4- Brode Tül Nakışlı Sık Pile 

Taç perde modelleri 2022 yılında Brode adındaki sık nakışlı pile türleri ile ön plana çıkmaktadır. Yalnız nakışlı model olması herkesin beğenisini kazanmamaktadır. Çok klasik salon tül perde modelleri arasında bulunan bu modelde sadelik arayanlara göre değildir. Salon tül perde modelleri fiyatları kapsamında görece daha uygun fiyatlıdır. 

tac-tul-perde-modelleri-2022

5- Samanyolu Serisi Jakar Örme Perde | Taç Tül Perde Modelleri 2022 

En farklı Taç tül perde modelleri 2022 listesinde Samanyolu serisi bulunmaktadır. Sadelikten hoşlanmayan ve işlemeli perdeler tercih etmek isteyenlerin yöneldiği görülmektedir. Samanyolu serisi olarak adlandırılan bu model jakar örme ipinden yapılmış, pileye sahip eteği dilimli bir modeldir. Klasik ortamlarda ağır bir duruş sergilediği görülmektedir. 

6- Taç Hazır Tül Perde Modelleri 

Tül perde modelleri isimleri değişik olarak adlandırılır ve bu birçok kişide kafa karışıklığına neden olmaktadır. Fakat ayrıntılı bir dekorasyon yapmayacaksanız ve daha pratik hareket etmek isterseniz Taç hazır tül perde modelleri tam size göre! Zira bu perdeler belirli boyutlarda üretilmiş standart modellerdir. 

2022 Taç Tül Perde Metre Fiyatları Ne Kadar? 

tac-tul-perde-modelleri-2022
Taç Tül Perde Modelleri 2022

Taç tül perde modelleri 2022 fiyatlarıyla birçok cebe uygundur. Bu uygunluk bazında bütçeye bağlı olarak tercih yapmak mümkündür. Her ne kadar hazır tül perde modelleri fiyatları farklılaşsa da aşağı yukarı ortalama bir Taç tül perde modelleri 2022 fiyatları söz konusu olacaktır. Taç tül perde modelleri 2022 fiyat listesi:

  • Taç Samanyolu serisi tül perde 135 TL 
  • Taç Bambu Şantuklu çizgili perde 145 TL 
  • Taç Brode nakışlı tül perde 177 TL 
  • Taç keten ekru tül perde 150 TL olarak bulunur. 

YouTube video

 

Yoruma kapalı.