Zayıflatan Meyve ve Sebze Suları

Zayıflatan Sebze Suları
Lahana Suyu: İçerdiği C vitamini ve antioksidan sayesinde bağışıklığınızı güçlendiren lahana suyu sindirim sisteminizi düzenler. Bol miktarda lif içeren lahana suyu kalorisi düşük faydalı bir sebze suyudur. 100 gram lahanada sadece 37 kalori olduğundan gün içinde 2-3 bardak lahana suyunu rahatlıkla içebilirsiniz. Yemeklerden önce ya da yemek sırasında tüketeceğiniz lahana suyu ile kolayca zayıflayabilirsiniz.

Salatalık Suyu: Vücuttaki toksinlerin atılmasına yardımcı olan salatalık suyu güçlü bir idrar söktürücüdür. %96’sı sudan oluşan salatalık mide ülseri, mide bulantısı, ekşime ve yanmayı önler. Metabolizmayı hızlandırarak yağ yakışını kolaylaştırır.

Havuç Suyu: Bağışıklık sistemini güçlendiren vitaminler içeren havuç suyu bol lif içerdiğinden sindirim sistemini düzenleyici etkiye sahiptir. Yağda eriyen bir sebze olduğu için hazırlayacağınız 1 bardak havuç suyunun içine 1 tatlı kaşığı zeytinyağı eklemeniz daha kolay sindirilmesini sağlayacaktır.

Pancar Suyu: İçerdiği yüksek orandaki lif sayesinde bağırsakları düzenleyen pancar kolesterolü dengeler. Yağların yakılmasını hızlandırır.

Kabak Suyu: Vücuttan toksinlerin atılmasını sağlayan kabak suyu detoks etkisi yaparak zayıflamanızı kolaylaştırır.

Kereviz Suyu: Hazımsızlık sorunlarına iyi gelen kereviz suyu yağların yakılarak atılmasını kolaylaştırır. Vücuttan ödemi atar ve selülit oluşumunu engeller.

Maydanoz Suyu: Düzenli olarak tüketildiğinde 1 ayda 5 kilo vermenizi sağlayan maydanoz suyu oldukça faydalıdır. Sindirimi düzenler ve yenilen besinlerin yağa dönüşmesini önler.

Domates Suyu: İçerdiği zengin lif sayesinde kabızlık sorununa iyi gelen domates suyu aynı zamanda sizi uzun süre tok tutar. Vücuttan toksinlerin atılmasını sağlayan domates suyu size enerji verecektir.

Limon Suyu: Yağ yakışını kolaylaştıran antioksidanlar içeren limon suyu vücuttaki yağların parçalanarak erimesini sağlar. Yeniden yağ oluşumunu engelleyen limon suyu aynı zamanda metabolizmayı hızlandırır. Ödem ve toksinlerin atılmasını sağlar ve size enerji verir.

Ispanak Suyu: Hazırlayacağınız bir bardak ıspanak suyu sayesinde günlük ihtiyacınız olan demir, folat ve E vitaminin yanı sıra lifi kolayca karşılayabilirsiniz.

Zayıflatan Meyve Suları
Armut Suyu: Bağırsakların çalışmasına yardımcı olan armut suyu kabızlığı önler. Anemiye iyi gelen armut suyu içerdiği lif sayesinde sizi uzun süre tok tutar. Böbreklerin çalıştırarak idrar söktürür ve ödem atılmasını sağlar.

Nar Suyu: Yüksek oranda antioksidan içeren nar suyu bağışıklığınızı güçlendirir ve metabolizmanızı hızlandırarak kilo vermenizi sağlar.

Elma Suyu: Özellikle kan şekeriniz sık sık yükseliyorsa dengelemek için her gün elma suyu için.

Greyfurt Suyu: C vitamini içeren greyfurt size diyet yaparken enerji sağlar. Toksinlerin atılmasını ve yağların yakılmasını kolaylaştırır.

Ananas Suyu: İdrar söktürücü özelliğe sahiptir. Ayrıca selülit oluşumunu engeller.

Karpuz Suyu: Vücudun su ihtiyacını karşılayan karpuz suyu içerdiği doğal şeker sayesinde kan şekerinizi dengeler.

Kızılcık Suyu: Vücuttaki yağ hücrelerinin çözülerek erimesini sağlar.

Üzüm Suyu: Metabolizmayı hızlandırarak yağ oluşumunu engelleyen üzüm suyu aynı zamanda size enerji verir ve sizi tok tutar.

Yoruma kapalı.