Bonibon Kaç Kalori?

0 407

Türkiye’nin ilk kakaolu drajesi olarak satışa sunulan Bonibon çikolata markası Milka tarafından üretilmiştir. 1901 yılından bu yana İsviçre’nin lider markası Milka tarafından üretilerek ülkemizde de büyük bir alıcı bulmaya devam eden Bonibon her yönüyle gerçekten de öne çıkmaya devam etmektedir. İşte bütün bu özellikleri dikkate alındığı zaman kakaolu draje çikolatalı ürünün gerçekten de en çok tercih edilenler arasında yer almaya devam ettiğini dikkate almamız gerekmektedir.

Bu Yazımızda Neler Var

Besin Değeri

71,5 gr protein

19,5 gr yağ

170 mg sodyum

71 gr şeker başlıca besin değeri içerikleri olarak karşımıza çıkmaktadır. İşte tüm bu özelliklerinden hareketle yüksek protein ve şeker oranına sahip olduğunu dikkate almamız gerekmektedir.

Bonibon Draje

Milka’nın efsane kakaolu drajesi aynı zamanda ülkemizin ilk kakaolu draje ürünü olarak karşımıza çıkmaktadır. İşte ortada duran bu niteliklerinden hareket edildiği zaman her yönden son derece önem teşkil etmeye devam eden yaklaşımıyla nesilden nesile en çok tüketilen kakaolu ürünlerden birisi olarak tarihe geçmiştir. Özellikle çocukluk döneminde renk renk mavi, kırmızı, turuncu, yeşil drajelerin hangisinden başlanacağı gerçekten de yediden yetmişe herkesi çocukluk yıllarına götürmektedir.

Kalorisi

485 kcal değeri bulunan bonibon kilo aldırır mı yönünden değerlendirildiği zaman her açıdan gerçekten de nesilden nesile taşınan lezzetlerden birisi olarak karşımıza çıkmaktadır. İşte tüm bu ortada duran özellikleri neticesinde yer verildiği zaman her halükarda dikkat çeken yaklaşım tarzına dayanarak kendini gösterdiğini kesinlikle dile getirmemiz gerekir. İşte tüm bu özelliklerine dayanarak her anlamda yüksek derecedeki kalori düzeyinden hareketle gerçekten de her anlamda fark yaratan hususlardan bir diğerini meydana getirmektedir. Bu nitelikleri doğrultusunda yer aldığı zaman Milka Bonibon kakaolu draje ile sizlerin de kilo alımına yönelik olarak bu değerlerden hareketle gerçekten de kilo alımını destekleyenler arasındaki yerini korumaya devam ettiğini dikkate almamız gerekmektedir. Ortada duran bu özellikleri neticesinde değerlendirildiği zaman yüksek kalori düzeyiyle her açıdan kilo alımına ilişkin olarak karşımızdaki yerini korumaktadır. Bu nitelikler esas alındığı zaman 485 kcal olarak karşımıza çıkmaktadır.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.