Çubuk Kraker Kaç Kalori ?

Çubuk Kraker Diyette Yenir mi ?

Çubuk kraker atıştırmalıklar arasında en çok tercih edilenler arasında yer alıyor. Ülker ve Eti gibi ülkemizin önde gelen markaları tarafından üretilen atıştırmalık krakerler yıllar yılı tadı da paketi de değişmeden nesilden nesile aktarıldı. Günümüzde yine aynı ekonomik 32 gr’lık ebatıyla üretilen çubuk kraker tatmayanın hemen hemen kalmadığı atıştırmalıklar arasında yer almaktadır.

Ülker Çubuk Kraker

Ülker markasının güvencesiyle 32 gr olarak üretilen çubuk kraker 31,4 gr karbonhidrat, 4 gr protein içermekte ve 462 kcal kalorisi bulunmaktadır. Ortada duran bu özelliklerinden hareket edildiği zaman çubuk krakerin atıştırmalıklar arasındaki yerini korumaya devam ettiğini dikkate almamız gerekir.

Eti Susamlı Çubuk Kraker

3.89 gr protein, 7.1 gr yağ bulunan susamlı kraker kendine has gevrekliğiyle en çok tercih edilen çubuk krakerler arasında yer almaktadır. Bu çubuk kraker kaç kalori bakımından yer verildiği zaman 37 gr’lık paketin 172 kcal değerinde olduğunu belirtmemiz gerekmektedir.

Ülker Krispi Çubuk Kraker

Peynirli Krispi çubuk kraker yine en çok tercih edilen bir diğer seçenek olarak karşımıza çıkmaktadır. 35 gr karbonhidrat, 5 gr protein ve tam 10 gr yağ oranına sahip olan çubuk kraker öte yandan 50 gr paketindeki 259 kalorisiyle dikkat çekmektedir.

Eti Crax Baharatlı Çubuk Kraker

Eti’nin ürettiği baharatlı çubuk krakerde 5 gr protein ve 8 gr yağ bulunurken bu değerlerin yanı sıra söz konusu çubuk krakerde 248 kcal değerinin olduğunu dile getirmemiz gerekmektedir.

Eti Form Çubuk Kraker

Formda kalmak isteyenler için özel diyet çubuk kraker atıştırmalık olarak üretilmektedir. 50 gr ideal paketin 186 kcal değerinde olduğunu dikkate aldığımız zaman 37 gr karbonhidrat, 4,5 gr protein ve de 3.95 gr da yağ bulunmaktadır. Yer verilen bu değerler açısından ele alındığı zaman gerçekten de Eti Form çubuk kraker tüm özellikleri neticesinde karşımıza çıkmaya devam ettiğini dile getirmemiz gerekmektedir. İşte yer verilen tüm bu nitelikleri açısından her anlamda çubuk kraker tüketiminin her anlamda formunu korumak isteyenler adına gerçekleştirildiğini dilie getirmek gerekir.

Yoruma kapalı.