Demet Akalın Nasıl Zayıfladı

Ekranların en sevilen sanatçılarından biri olan Demet Akalın, doğum sonrası aldığı kiloları nasıl verdiğini açıkladı. Hamilelik sürecinde çok fazla kilo alan ve Demet Akalın bu dönemde ve sonrasında yaşam koçu olarak Şeyda Coşkun ile çalıştıklarını belirtiyor.

Faydalı bir diyet listesi ve spor yapmaya dayanan bu liste içerisinde kısa sürede 15 kilo veren Demet Akalın’ın nasıl zayıfladığını ve nelere dikkat ettiğini sizlere aktarmak istiyoruz. Sizde bunları uygulayarak kısa süre içerisinde kilolarınıza elveda diyebilirsiniz.

Sabah Kahvaltısının Önemi

Sabah Kahvaltısının Önemi
Sabah Kahvaltısının Önemi

Kısa süre içerisinde 15 kilo veren Demet Akalın‘ın yaşam koçu en önemli öğünün kahvaltı olduğunu belirtiyor. Kahvaltınızda fazla olmamak şartı ile birlikte peynir, bir dilim kepek ekmek ve haşlanmış omlet tüketmeniz gerekmektedir. Bu menüyü 2 hafta boyunca her gün düzenli olarak tüketmelisiniz.

Ara ve Öğle Yemeğinin Önemi

Öğle Yemeğinin Önemi
Öğle Yemeğinin Önemi

Ara öğün ve öğle yemeğinizde yağlı yiyeceklerden uzak durmalısınız. Demet Akalın her gün düzenli olarak uyguladığı bu diyet listesinde hiçbir yağlı yiyecek yemez iken bunun yerine ızgara da yapılmış tavuk veya et tüketebilirsiniz ( tabii ki aşırı olmamak kaydı ile ve haftada en fazla 2 kere ). Ara ve öğle yemeklerinizde bir kase yoğurt ve bol bol yeşil salata yemelisiniz.

Akşam Yemeğinin Önemi

Akşam Yemeğinin Önemi
Akşam Yemeğinin Önemi

Akşam yemeğinizde istediğiniz tüm besinleri tüketebilirsiniz ancak dikkat etmeniz gereken nokta kesinlikle yağlı yiyeceklerin olmaması ve tüm yiyeceklerin ızgara ile hazırlanması gerektiğidir.

Yoruma kapalı.