Şişli Tabelacı ile Reklam Tabelası Yaptırılır mı?

Şişli Tabelacı Firmaları Hangileri?

Şişli tabelacı seçiminde, markanın bilinirliği arttıracak ve satış politikasını olumlu yönde etkileyecek reklam tabelası tasarımı yapan firmalar tercih edilmelidir. Şişli tabela seçimi sırasında, güven teşkil eden firmalardan hizmet alınmalı müşteri memnuniyetine önem veren firmalar tercih edilmelidir.

Yoldan geçen kişilerin ilgisini çekecek, firma amacının müşteriye en uygun şekilde yansıtıldığı reklam tabelaları tercih edilmelidir. Bu nedenle, Şişli tabela seçiminde özveriyle çalışan tabelacılar tarafından tasarlanan tabelalara yönelmek gerekir.

Şişli Tabelacı Seçerken Nelere Dikkat Edilmelidir?

sisli-tabelaci-sisli-tabela-reklam-tabelasi
Şişli Tabelacı

Tabela yaptırılırken, Şişli tabelacı seçimi sırasında bilgi birikim ve tecrübe açısından avantajlı tabelacılar ile çalışmak oldukça önemlidir. Şişli tabelacı seçimi sırasında dikkat edilmesi gerekenler ise şu şekilde sıralanabilir;

  • Bilgi birikim ve tecrübesiyle sektörde isim yapmış olan tabelacılar tercih edilmelidir.
  • Tasarım simgelerini ve fontu en iyi şekilde kullanarak reklam tabelası tasarlayan firmalar ile çalışılmalıdır.
  • Kalite standardının tabela fiyatları açısından avantajlı olan firmalar tercih edilmeli, ücretlendirme politikasında ürün kalitesine bağlı olarak fiyat belirlemesi yapan firmalardan teklif alınmalıdır.
  • Malzeme seçimine, imalat ve montaj aşamasına önem gösteren dayanıklı tabelalar tasarlayan tabelacılar ile çalışılmalıdır.
  • Müşteri memnuniyetini öncelikli tutarak, tüm detayları önemseyen ve özenle çalışan tabelacılar tercih edilmelidir.
  • Tasarım, imalat ve işçiliğin yanı sıra iş bitimi sonrasında da firmaya ulaşılabilirliğin kolay olduğu Şişli tabelacı firmaları tercih edilmeli ve garanti talep edilmelidir.
  • Kaliteli hizmet ve güven sağlayan, her türlü sorunda en hızlı şekilde geri dönüş sunan tabelacılar ile çalışmak ise oldukça önemlidir.

Dükkan Tabela Seçimi Nasıl Olmalıdır?

Tabela seçiminde öncelikle markanın bilinirliğini en iyi ve en hızlı şekilde arttıracak ve yansıtacak Şişli tabela firması tarafından tasarlanan tabelalara yönelmek gerekir. Tabela seçimi hakkında bilinmesi gereken detaylar şu şekilde sıralanabilir;

1- Reklam Tabela Seçiminin Marka etkisi

Tabela seçiminde markanın müşteride bıraktığı ilk izlenim çok önemlidir. Rakiplerin önüne geçmeyi hızlandıran farkındalık yaratan tabelalar kullanılmalıdır.

2- Boyut ve Tasarım

Tasarımın yapılacağı firmanın bulunduğu konum itibariyle hava şartları değerlendirilerek tabelanın tasarlanması gerekir. Açık havada bulunacak olan tabelaların, özellikle de rüzgarlı ve karlı bölgelerde konumlandırılması gerekiyorsa, boyutlandırılmış tabelalara yönelmek gerekmektedir. Şişli tabelacı tarafından yanlış tabela seçimi, olumsuz sonuçlara sebebiyet vereceğinden ve firmayı kısa sürede zarara uğratacağından bu aşama oldukça önemlidir.

sisli-tabelaci-sisli-tabela-reklam-tabelasi
Reklam Tabela

3- Şişli Tabelacı Tarafından Uygun Görülen Malzeme Seçimi

Aşınmaya dayanıklı, kaliteli malzemeden üretilen tabelalar uzun ömürlü ve kullanılmaya daha uygun olduğu için tasarım sürecinde malzeme seçimi iyi değerlendirilmelidir. Özelliklede zorlu hava şartlarına sahip bölgelerde boyutlandırmaya uygun ve aşınmaya dayanıklı malzemeler tercih edilmelidir.

4- Tabela Türü

İşletmeyi en iyi şekilde pazarlama bakımından, gerekli etkiyi ve ilgiyi yaratacak tabelalar seçilmelidir. Örneğin; kaldırımda tabela konumlandırılırken yan görünüm sağlayan tabelalara yönelmek gerekebilir. Eğer gece hizmet verilecekse, kesinlikle ışıklı tabela tercih etmek gerekir. Bu nedenle, görünürlük seviyesi ve tanıtım amacı iyi değerlendirilmelidir.

5- Bütçe Sınırı

Kısa süreli kiralık dükkanlarda konumlandırılacak olan tabelalarda, bütçe sınırını aşmak gereksiz bir tercih olacaktır. Bu nedenle, tabelanın kullanım ömrü düşünülerek bütçe belirlenmeli, tercihler kullanım avantajından yana değerlendirilmelidir. Ürün boyutu, malzeme seçimi ve tasarım detayları tabelanın fiyatlandırmasında belirleyici rol oynadığından, Şişli tabelacı tarafından uygun görülen ücret ve ödeme planına dayanarak planlamalıdır.

sisli-tabelaci-sisli-tabela-reklam-tabelasi

6- İzin ve Kısıtlamalar

Şişli tabelacı tarafından, uygulama yapılacak konumun tabela şartlarına ve kurallarına uygun ölçülerde ve temada tabela tasarımı uygulanması gerekir. Belediye ve ilgili makam tarafından belirlenen kısıtlamalar dahilinde gereken izinler alınarak reklam tabelası tasarımı ve uygulaması yapılmalıdır.

Işıklı Reklam Tabelası Nerelerde Tercih Edilmelidir?

Tabela uygulaması yapılacak olan işletmenin bulunduğu konum ve hizmet süresi göz önünde bulundurularak ışıklandırma sistemi uygulanabilir. Özellikle de akşam saatlerinde ve gece hizmet verecek olan işletmelerin görünürlüğünü arttırmak amacıyla ışıklı reklam tabelası tercih edilmektedir. Işıklı tabela hazırlanırken genellikle sağladığı enerji tasarrufu nedeniyle harflerin çevresine led döşenmektedir veya flüoresan lamba ile de ışık detayı eklenebilir.

sisli-tabelaci-sisli-tabela-reklam-tabelasi

Ücretlendirme Politikasında Ucuz Tabela Mı Tercih Edilmelidir?

Şişli tabelacı seçiminde genellikle ucuz tabelaya yönelim göze çarpsa da, en doğru karar maliyet karşısında alınan hizmetin kalitesidir. Bu nedenle, tabelanın kalitesini belirleyen tasarım, firmanın gösterdiği özen ve malzeme türü göz önünde bulundurularak makul fiyatlandırmayı veren tabelacılar tercih edilmelidir. 

Müşteri memnuniyetinin ön planda tutulduğu, kaliteli hizmetin tek adresi olan Seva Reklam, tasarladığı tabelalar ve reklam sektöründeki tecrübesi ile sizlere en iyi şekilde hizmet vermektedir.

 

Yoruma kapalı.