10 Farklı En İyi Tesettür Giyim Siteleri Hangisi?

Güvenilir ve En İyi Tesettür Giyim Sitesi Hangisi?

Güvenle alışveriş yapabileceğiniz en iyi tesettür giyim siteleri hangisi? Tesettür giyim sektörü son zamanlarda giderek genişliyor. Her yaştan bireye özgü tasarlanan modeller ise tercihe göre tercih edilebilir. Giderek genişleyen bu pazarın internet üzerinden de satışları oldukça artmıştır. Peki güvenle alışveriş yapılabilecek en iyi tesettür giyim sitesi hangisi? Birbirinden farklı siteleri yazımızın devamında bulabilirsiniz!

YouTube video

İşte 10 En İyi Tesettür Giyim Siteleri!

İnternet kullanımının giderek arttığı günümüzde birçok ihtiyacı sanal ortamdan sağlamak mümkündür. Özellikle pandemi ile birlikte artan e-ticaret üzerinde en büyük alanı giyim sektörü oluşturuyor. En iyi tesettür giyim siteleri de sayısını katlayarak devam ederken kişiler tercih yapmakta zorlanabiliyor. Dikkat edilmesi gereken en önemli unsurun ise bu sitelerin sağladığı ödeme kolaylığı ve güvenirlik olduğunu unutmamak gerekiyor. Gelin birlikte listeyi tek tek inceleyelim.

1- SefaMerve

en-iyi-tesettur-giyim-siteleri-hangileri

Tesettür giyim denildiğinde akıllara ilk olarak gelen sitelerin başında SefaMerve yer alıyor. Marka, seneler önce sektörde yer almasının yanı sıra özellikle özel günler için alışverişin odağı haline gelmiş durumdadır. Üstelik sadece ürünlerinin kalitesi değil aynı zamanda alışveriş yapan kişilerle ilgisi, hızlı geri dönüş ve kargo durumuna göre hızlı gönderim imkanı da sunuyor. Fiyatlarının normal pazara göre bir tık pahalı kalabileceğini söyleyebiliriz.

2- ModaSena

en-iyi-tesettur-giyim-siteleri-hangileri

2012 yılında kurulan ModaSena, en iyi tesettür giyim siteleri arasında yerini alıyor. Siteyi diğer markalardan farklı kılan ise sadece köklü olması değil. Tesettür giyim içerisinde trend tesettür olarak adlandırılan yeni dönem, yeni modanın da sıkı takipçisi oluyor. Her yaştan bireyin zevkine göre kullanabileceği parçaları birden fazla kategoride bir araya getiriyor. Sadece ferace, tunik değil; etek, gömlek ve birçok kategoride kıyafeti kolaylıkla bulabilirsiniz.

3- Allday 1 Alana 1 Bedava Kampanyaları!

en-iyi-tesettur-giyim-siteleri-hangileri

Allday sitesi ile müşterilerine sadece Türkiye sınırlarında değil dünyanın birçok ülkesine satışlar gerçekleştiriliyor. Geniş bir kapsamda yer alan bu marka 2011 yılı sonrası yeni bir vizyon sahibi olsa da şirketin kurulması ve üretime geçmesi 1994 yıllarına dayanıyor. Sonrasında internet üzerinden bireysel satışlarına başladı. Sitenin 1 alana 1 bedava gibi kampanyaları hem tesettür hem de tesettür olmayan giyim kısımlarında oluşuyor. Aynı zamanda görselde yer aldığı gibi telefon numaranızı kayıt ettiğinizde indirimlerden mesaj sayesinde haberdar olabiliyorsunuz.

4- ModaSelvim

en-iyi-tesettur-giyim-siteleri-hangileri

Güvenilir tesettür giyim siteleri hangileri diye soracak olursanız bu listede rahatlıkla ModaSelvim yer alacaktır. En iyi tesettür giyim siteleri arasında bulunsa da site içerisinde tesettür giyim dışında ürünler de kolaylıkla bulabilirsiniz. Çocuğunuz varsa ve ayrı ayrı sitelerden alışveriş yapmak istemiyorsanız tek site üzerinden tüm ihtiyacınızı görmeniz mümkündür. Tüm bunların yanı sıra görselden de göreceğiniz üzere sitede her gün belirli kıyafet ya da kategorilerde %50 indirim uygulaması yapılıyor.

5- ModaNisa

en-iyi-tesettur-giyim-siteleri-hangileri

Farklı tarz tesettür giyim siteleri arasında ModaNisa bulunuyor. ModaNisa, adında moda geçen diğer online tesettür giyim siteler gibi kendini kanıtlıyor. Müşterisine sunduğu güvenin yanı sıra çeşitleri de fazla bulunuyor. Yaza özel tesettür mayolarınızı ya da davet şıklığını bulabilirsiniz. Tasarım kıyafetlerin yanında aksesuar eksiklerinizi de tamamlamanızı mümkün kılıyor. Genç giyim üzerine oluşturduğu ilgi ile en iyi tesettür giyim siteleri arasında yerini buluyor.

6- Yenimoda.com Tesettür Giyim Şıklığı!

en-iyi-tesettur-giyim-siteleri-hangileri

En güzel tesettür giyim siteleri sadece internet tarayıcılarında yer almıyor. En iyi tesettür giyim siteleri İnstagram sayfaları da son zamanlarda arttı. İnstagram üzerinden güvenilir satış sağlayan bu siteler kolaylıklar sunuyor. İnternet üzerinden ekstra bir çaba harcamadan gezinirken modelleri inceleme imkanı sağlıyor. Elbette her sayfada güvenmemek gerekiyor. Ancak Yenimoda.com bu konuda müşterilere güvence sağlayarak satışlarına devam ediyor. Böylece en iyi tesettür giyim sitesi hangisi cevapları arasında yerini alıyor.

7- Pazarium

en-iyi-tesettur-giyim-siteleri-hangileri

En iyi tesettür giyim siteleri arasında son zamanlarda adını sık sık duyuran Pazarium bulunuyor. Pazarium, günü birlik kargo ve güvenirliği ile ön plandadır. Bunun yanı sıra Whatsapp üzerinden direkt iletişime geçmek müşteride rahatlıkta sağlıyor. Neredeyse her sitede kartla ödeme yer alsa da kapıda ödeme seçeneği de yine güvenirliğini arttıran unsurlardan sadece birisidir. Yeni trend giyim ürünleri seçerek satın alabilirsiniz.

8- Patırtı

en-iyi-tesettur-giyim-siteleri-hangileri

Patırtı markasını en iyi tesettür giyim sitesi arasında bulundurarak kısıtlamak yanlış olacaktır. Tesettür giyim sadece bir kısmını oluşturuyor. Her yaştan bireye uygun ürünler sunuyor. Aynı zamanda çift kombinleri, çocuk giyim ve erkek giyim alanı da mevcuttur. Tek site üzerinden güvenilir şekilde alışveriş yapmanızı mümkün kılıyor. Üstelik teslimatta herhangi bir sıkıntı olmadığı gibi kapıda ödeme seçeneği de mevcuttur.

9- Tofisa

en-iyi-tesettur-giyim-siteleri-hangileri

Tesettür giyimde trendi yakalayan Tofisa, farklı kategorilerle karşımızda yer alıyor. Tofisa üzerinden isterseniz elbise isterseniz dış giyim alabilirsiniz. Site üzerinde güzel parçalar arasında tercih yapmakta zorlanabilirsiniz! Aynı zamanda güvenli kart ödemesi dışında kapıda ödeme seçeneğini de kullanmanız mümkündür. Son olarak kısa sürede teslimatı en iyi tesettür giyim siteleri arasında bulunmasını sağlıyor.

10- En İyi Tesettür Giyim Siteleri: E- Tesettür

Binlerce ürünü satışa sunan E-Tesettür, internet aleminde adından bahsettiriyor. Tatlı ve sıcak site tasarımı ilk olarak sizleri karşılıyor. Sonra kategorileri tek tek inceleyerek kendinize seçimler yapıyorsunuz. Çeşitlerinin fazla olması ile birlikte aynı zamanda birçok indirim fırsatları da marka içerisinde yer alıyor. Kimono, mayo, gömlek, tunik ya da pardesü seçimlerinizi bu siteden halledebilirsiniz.

en-iyi-tesettur-giyim-siteleri-hangileri
10 Farklı En İyi Tesettür Giyim Siteleri Hangileri?

Tesettür giyim için farklı en iyi tesettür giyim siteleri tercih edilebilir. Giyimi tamamlayan unsurlardan birisi ise şallarınız olacaktır. Peki farklı şal bağlama yöntemlerinden haberdar mısınız? Fiyonk bone bu senenin modası olarak karşımıza çıkıyor. Dilerseniz, Fiyonk Bone 2021 Modası ile Şıklığınıza Zerafet Katın yazımıza bakarak bilgi alabilirsiniz.

 

 

 

Yoruma kapalı.